Üretim Prosesi

AR&GE

Sıkı iş birlikleri içerisinde olduğumuz ve her birisi konusunda uzman geniş bir tedarikçi ağına sahibiz. Yakından takip ettiğimiz sektör yeniliklerini müşterilerimizin talepleriyle harmanlayarak inovatif kumaş seçenekleri ve yıkama yöntemleri geliştiriyoruz. Yıllar içerisinde derinleştirdiğimiz üretim deneyimimizi tasarımla birleştirerek sektör ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

MODELLEME

Modelist ve dikim uzmanlarımız numune aşamasını çok dikkatli bir şekilde takip etmektedirler. İmalatın başından sonuna kadar kesintisiz devam edebilmesi için doğru numuneyi en başta yapmak temel hedeftir. Üst sınıf müşterilerle uzun yıllar çalışmanın sonucunda, numune ekibimiz farklı kumaş kaliteleriyle çalışmaya yatkındır ve bu bize ürün çeşitliliği konusunda avantaj sağlamaktadır. 

KESİM

Üretimin ilk ayağı olan kesim çok dikkat edilmesi gereken bir alandır. Kesilen parçalar kontrol edildikten sonra defolu parçalar ayırılır ve üretimin sonunda oluşabilecek fire azaltılmaya çalışılır. Bu sayede enerji tüketimi azaltılır ve gereksiz maliyetlerin oluşması engellenmiş olur. 

DİKİM

Firma içi ve firma dışı dikim bantları sayesinde esnek bir üretim yapımız var. Farklı dikim bantlarıyla çalışmak bizlere geniş bir kumaş portföyünde üretim yapma imkanı sağlıyor.

YIKAMA

Faaliyet gösterdiğimiz denim üretimi, su tüketimi konusunda göz önünde olan tekstil sektörünün en önemli alanlarının başında geliyor. Bu sorumluluğumuzun bilinciyle, yıkama konusunda çalıştığımız tedarik zincirimizi sürdürülebilirlik kriterlerine göre seçiyor ve bu işletmelerin EIM skorlarına katkıda bulunabilmek için tüm yenilikleri beraber adapte etmeye uğraşıyoruz. Müşterilerimizin güncel taleplerinin yanı sıra yıkamalarda farklı detay beklentileri olan müşterilerimize yönelik sürdürülebilir opsiyonlar ile hizmet sağlıyoruz.

KALİTE & KONTROL

Verimlilik esaslarımız gereği, üretim süreçlerimizi kayıpları önleyecek ve hataları minimize edecek şekilde takip etmekteyiz. Dikimi tamamlanan ürünlerin kontrolleri AQL raporlama tekniği ile kalite kontrol ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman ekibimiz farklı kumaş ve modellere göre üretim ve kontrol aşamalarını titizlikle takip ederek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kalite kontrol raporlarımız her üretim için müşterilerimize iletilmekte ve üretimi tamamlanan ürünlerle ilgili teknik detaylar sonraki siparişler için dijital olarak kayıtlarımızda tutulmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilirlik, Trio Tekstil’in tüm süreçlerinin odağındadır. Firmamızın süreçlerini, hedeflerini ve geleceğini sürdürülebilirlik temellerini esas alarak tasarlayarak yeni nesillere iyi bir dünya bırakmak için çabalıyoruz. Vizyonumuzu ve hedeflerimizi sürdürülebilir koleksiyonları ile somutlaştırarak tekstil sektöründe fark yaratmak için her geçen gün artarak çoğalan bir hevesle çalışıyoruz.
Trio Footer

Trio, 22 yılı aşkın moda tecrübesiyle esnek, çözüm odaklı ve yenilikçi bir denim üretim şirketi olarak kalite ve sürdürülebilirliğe odaklanıyor.

Adres

Cebeci Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:123-125A, 34270, Sultangazi, İstanbul, Türkiye

İletişim

Tel: +90 212 668 57 75

Fax: +90 212 619 55 44

Mail: info@triotekstil.com.tr