Modeling

About Me

Curabitur placerat, tortor nec eleifend, justo ante

HAKKIMIZDA

Ailemin 3.kuşak temsilcilerinden biri olarak tedarikçilerimiz, takım arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve çocuklarım için gurur duyacakları bir firma hayal etmiştim. Etik değerleri olan, uluslararası standartlarda üretim yapan, topluma faydalı ve saygılı, çevreye duyarlı, gelişmeye meraklı, esnek ve adapte olabilen, teknolojiyi sonuna kadar kullanan bir firma olarak sektörde 15 yıldır olan varlığımızı var gücümüzle daha da sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Bu yolda bize destek olan sektördeki tüm dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

KEMAL TÜRK

Trio Uluslararası Tekstil; 2006 yılında orta-üst sınıf markalara üretim yapmak için kurulmuş, denim ve non-denim ürün gruplarında full paket servis veren dinamik ve heyecanını ilk günkü gibi koruyarak faaliyet gösteren bir firmadır.

Küçük adet beklentisi olan tasarım markalarının ihtiyaçlarına çözüm üretirken aynı zamanda büyük adet siparişleri olan markalara rekabetçi fiyatlar verebilen esnek bir yapıya sahiptir. Sürdürülebilir koleksiyon ve imalat yapabilen, satıcı numune talebi olan müşterilere cevap verebilen, stok kumaş servisi olan ve online satış yapan müşterilere tekrar siparişlerinde hızlı geri dönüş sağlayabilen iş modeli yaklaşımlarına entegredir. Firma içindeki üretimin yanı sıra firma dışında uzun yıllara dayanan geniş tedarikçi yapısıyla farklı çözüm ihtiyacı olan müşterilere kalite hedefinden taviz vermeden hizmet sağlamaktadır. Uzman tedarikçi ağının sağladığı çeşitliliği bir avantaja dönüştürerek denim ve non-denim haricindeki ürün gruplarında da ekibini yetiştirmiş ve farklı kumaş gruplarında üretim taleplerini karşılayabilmektedir.

“Tasarım her şeydir, her şey tasarımdır “ mottosunu kendisine yol haritası olarak benimsemiş olan Trio, geleceğin moda temellerini sıfır hata ile bugünden inşa etmektedir.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Trio Footer

Trio, 22 yılı aşkın moda tecrübesiyle esnek, çözüm odaklı ve yenilikçi bir denim üretim şirketi olarak kalite ve sürdürülebilirliğe odaklanıyor.

Adres

Cebeci Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:123-125A, 34270, Sultangazi, İstanbul, Türkiye

İletişim

Tel: +90 212 668 57 75

Fax: +90 212 619 55 44

Mail: info@triotekstil.com.tr