2006'dan Günümüze

Ailemin 3.kuşak temsilcilerinden biri olarak tedarikçilerimiz, takım arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve çocuklarım için gurur duyacakları bir firma hayal etmiştim. Etik değerleri olan, uluslararası standartlarda üretim yapan, topluma faydalı ve saygılı, çevreye duyarlı, gelişmeye meraklı, esnek ve adapte olabilen, teknolojiyi sonuna kadar kullanan bir firma olarak sektörde 15 yıldır olan varlığımızı var gücümüzle daha da sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Bu yolda bize destek olan sektördeki tüm dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

KEMAL TÜRK

Üretim Prosesi

AR&GE

Yakından takip ettiğimiz sektör yeniliklerini müşterilerimizin talepleriyle harmanlayarak inovatif kumaş seçenekleri ve yıkama yöntemleri geliştiriyoruz.

MODELLEME

Uzun yıllardır beraber çalıştığımız ekibimiz tecrübemiz sayesinde müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve en az hatayla yapmaya çalışıyor.

KESİM

Üretimin ilk ayağı olan kesim çok dikkat edilmesi gereken bir alandır. Kesilen parçalar kontrol edildikten sonra defolu parçalar ayırılır ve üretimin sonunda oluşabilecek fire azaltılmaya çalışılır. Bu sayede enerji tüketimi azaltılır ve gereksiz maliyetlerin oluşması engellenmiş olur. 

DİKİM

Firma içi ve firma dışı dikim bantları sayesinde esnek bir üretim yapımız var.

YIKAMA

Müşterilerimizin güncel taleplerinin yanı sıra yıkamalarda farklı detay beklentileri olan müşterilerimize yönelik sürdürülebilir opsiyonlar ile hizmet sağlıyoruz.

KALİTE & KONTROL

Dikimi tamamlanan ürünlerin kontrolleri AQL raporlama tekniği ile kalite kontrol ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Firmamızın süreçlerini, hedeflerini ve geleceğini sürdürülebilirlik temellerini esas alarak tasarlayarak yeni nesillere iyi bir dünya bırakmak için çabalıyoruz.

Kalite Kontrol

Son Kullanıcı Memnuniyeti

Ürünlerin kalitesini, son kullanıcının tecrübe ettiği deneyim ve marka sevgisi üzerine kurgulayan Tiro, tüm üretimm bandının her aşamasında, alanında deneyimli kadrolar ile , teknolojiyi de kullanarak AQL raporlama tekniğiyle sıkı kalite kontrol çalışmaları yürütmekte ve her geçen gün kalite kontrol sistemini iyileştirmektedir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çevreye Duyarlı Üretim

Yeşil çevre ve minimum karbon ayak izi konularında yürüttüğü çalışmalar ile firmamız, üretim şemasını yararlı ölçüde şekillendirmiş ve bu doğrultuda Türkiye’nin örnek teşkil edecek firmaları arasında yer almıştır. Bu anlayış ile, üretimin tüm aşamalarında sıfır atık konusunu ele alan Trio, kalitenin sürdürülebilirliği noktasında da üretim sistemleri geliştirmiştir.

ÇEVRECİ

YENİLİKÇİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR

KALİTE

Subscribe

Follow Our Fashion Updates

Curabitur placerat, tortor nec eleifend, justo urna ante


  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: No connected account.

  Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

  Trio Footer

  Trio, 22 yılı aşkın moda tecrübesiyle esnek, çözüm odaklı ve yenilikçi bir denim üretim şirketi olarak kalite ve sürdürülebilirliğe odaklanıyor.

  Adres

  Cebeci Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:123-125A, 34270, Sultangazi, İstanbul, Türkiye

  İletişim

  Tel: +90 212 668 57 75

  Fax: +90 212 619 55 44

  Mail: info@triotekstil.com.tr